Pazar Günü 5 Saat Elektrik Yok

0
51

TEİAŞ 21. Bölge Müdürlüğü, Muğla İletim Şebekeleri İşletme ve Bakım Müdürlüğü, Bodrum-2 Trafo Merkezinde gerçekleştirilecek 2018 yılı genel bakım çalışmaları kapsamında 18 Şubat 2018 Pazar günü, 09:45-15:15 saatleri arasında çalışma yapılacağını açıkladı.

Bodrum-2 Trafo’nun bakım çalışmaları sırasında; Bahçeyakası, Çamarası, Çamlık, Çarşı, Çömlekçi, Farilya, Gökpınar, Gölbaşı, Göltürkbükü, Gündoğan, Güvercinlik, Kemer, Kumbahçe, Kumköy, Kü.ükbük, Mazı, Mumcular, Pınarlıbelen, Sazköy, Tepecik Karaova, Torba, Türkuyusu, Umurca, Yalı, Yokuşbaşı, Yeniköy (bir kısmı), Eskiçeşme (bir kısmı) mahallelerine çalışma süresince TEİAŞ Bodrum TM ve Milas TM üzerinden kısıtlı enerji verilecek.

Bakım çalışması sırasında belirtilen yerleşim merkezlerinin tamamında ya da bir kısmında enerji kesintisi uygulanacağını açıklayan TEİAŞ 21. Bölge Müdürlüğü yetkilileri, “belirtilen yerleşim merkezleri dışında kalan ve olağan enerji ihtiyacı TEİAŞ Bodrum TM-1 üzerinden sağlanan toplam 23 Mah. çalışmadan etkilenmeyecektir. Elektrik verilemeyecek yerleşim merkezlerindeki kendi tesislerinde bakım planlayan ilgililerin güvenlik önlemlerini almaları gerekmektedir.” dediler..

TEİAŞ 21. Bölge Müdürlüğü,  bakım çalışmasının önceden tamamlanması durumunda elektrik enerjisinin daha erken verilebileceğinden bu durum ilgililerce dikkate alınması gerektiğini bildirdiler.

Paylaş
Önceki İçerikAfjet Afyonspor: 2-0 :B.B.Bodrumspor 
Sonraki İçerikYaklaşık 5 yüz genç Bodrum’da yarışacak
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here