Park Mandalin Çocuk Balosu ile Açıldı

0
71

Genç girişimciler tarafından hazırlanan Çocuk Eğlence Merkezi “Park Mandalin” 2017’nin son gününde düzenlenen Yılbaşı Çocuk Balosu ile açıldı.
Seher Şirin ve eşi Koray Şirin tarafından Umurca Mahallesi, Derviş Görgün Caddesi No: 43’de hizmete açılan “Park Mandalin” e çocuklarıyla birlikte gelenler gönüllerince güzel bir gün yaşadılar. Çocuklarını eğlenmeleri için Park Mandalin’e götüren anne ve babalar, kendileride eğlendiler.
Çizgi film ve noel baba karekterlerinin de hazır bulunduğu çocuk balosunda, onlarca çocuk, anne ve babalarıyla birlikte güzel bir gün geçirme imkanı buldular.
Bundan sonra da anne ve babaların çocuklarını getirecekleri bir yer olarak çalışacak “Park Mandalin” çocuk bahçesinde, kapalı ve açık alanlarda çocukların güzel vakit geçirme imkanı bulabilecekler.

Paylaş
Önceki İçerikYUNUSU BAŞINDAN VURDULAR
Sonraki İçerikUyuşturucuyla mücadelede hedef; 50 bin çocuğa ulaşmak
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here