Özmen: Denizcilik Meslek Lisesi Bodrum’un Bölgenin Geleceğidir…

0
42

Vatandaş – devlet birlikte ‘Eğitime Yüzde 100 Destek Projesi’ kapsamında, Denizcilik Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Güvercinlik Mahallesi Ambarlı Mevkiinde yapılacak.
Değerli iş insanımız Orhan Kılıç, Bodrum’a yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi diyen AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, “Bu tip yatırımlar Bodrum’un temel taşlarını sağlamlaştıracak yatırımlar. Bodrum’u Bodrum yapan değerlerimizi ve geleceğimizi garantiye alan yatırımlardır.” dedi.
Muğla Valiliği 75. Yıl Toplantı Salonunda gerçekleştirilen imza törenine Vali Esengül Civelek ve Orhan Kılıç’ın yanı sıra, AK Parti Muğla milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Gökcan, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin ve Kılıç Holding yöneticileri katıldı.
Başkan Özmen, Kılıç Holding Muğla’da kazandıklarını Muğla’ya yatırma sorumluluğunu gösteren dünya devi bir firmadır diyerek şunları söyledi;
“Denizcilik Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Bodrum’un bölgenin geleceğidir. Güvercinlik, Ambarlı Mevkiinde bulunan 22.574,18 m2 büyüklüğündeki taşınmaza, 16 derslikli Denizcilik Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi ile 3 atölye binasının yaptırma kararı alarak, bunu hayata geçiren Orhan Kılıç başta olmak üzere, oluşturdukları katma değerin önemli bir kısmını ülkenin eğitim yatırımlarına yönlendiren tüm Kılıç Holding çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu yatırım Bodrum ve Milas bölgesinde denizcilik konusunda ihtiyaç olan nitelikli personel ve kadroların oluşmasına önemli bir katkı sağlayacaktır. Yatırım değeri 10 milyon lira olacak olan bu değerli yatırımın, iş insanlarına örnek olmasını diliyorum”

Paylaş
Önceki İçerikŞEHİT TÜRKMEN TEKİN OKULU  ÖĞRENCİLERİ  İKİ AYRI DALDA 1. OLDU
Sonraki İçerikSaruhan “Tohumlarımız Meyvesini Verdi”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here