bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Oyuncak dostlarım çocuk oyunu Bodrum’da

pisisoft
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Hocaları ve Öğrencileri tarafından hazırlanan “Oyuncak Dostlarım” adlı oyun 23 Nisan 2019  Salı günü saat 17:00’da Bodrum Marina Palmiye Meydanında küçük izleyicilerle buluşacak.
Öğretim Görevlisi Mehmet Karaman’ın yazdığı, Öğretim Görevlisi Ali Aziz Çölok’un yönettiği oyunun müzikleri Öğretim Üyesi Doç. Dr. Togay Şenalp’a, koreografisi Öğretim Görevlisi Seda Aksoy’a ait.
“Çocuklar bilgisayar oyunlarına kendini kaptırıp arkadaşları ile oyun oynamayı ihmal etmemelidir. Öte yandan bilgisayar oyunlarını tamamen kötülemek de doğru olmaz. Onların arasında çocuğun gelişimine destek olacak şiddetten uzak faydalı oyunlar seçilebilir. İki konuda da dengeli olmak önemlidir.” mesajını iletmeyi amaçlayan oyunun konusu ise kısaca şöyle: Arda bilgisayar oyunları oynamaya başladığından beri oyuncaklarıyla ve arkadaşı Sıla ile oynamaz olmuştur. Oyuncak ülkesinin kurallarına göre sahipleri tarafından uzun süre oynanmayan oyuncaklar geri dönüşüme gönderilir. Oyuncakların bu durumdan kurtulmak için bir an önce Arda’yı geri kazanmaları gerekmektedir.
Çocukları heyecanlandıran, eğlendiren ve öğretici mesajlar içeren, 5-12 yaş grubuna yönelik hazırlanan müzikal oyun, 40 dakika sürmektedir.
Tüm Bodrum’lu Çocuklar, Öğretmenler ve Anne-Babaları Davetlidir!
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ