Otomobil ağacı devirdi, ağaç başka otomobile devrildi

Bodrum’da yeni hastane kavşağında, meydana gelen trafik kazasında bir otomobilin çarparak devirdiği ağaç başka bir otomobilin üzerine devrildi.

0

Zincirleme kazanın böylesi görülmemişti. Bodrum’da yeni hastane kavşağında, meydana gelen trafik kazasında bir otomobilin çarparak devirdiği ağaç başka bir otomobilin üzerine
devrildi.

Turgutreis’ten Bodrum tarafına gelen 34 ANA 954 Plakalı BMW otomobil sürücü, trafik lambalarına yaklaşırken hızını azaltamayarak, kaygan yoldan çıkıp sağ taraftaki palmiye ağacına çarptı.

Palmiye ağacı kökünden sökülerek yanında park etmiş  34 YJ 7342 plakalı arabanın üzerine devrildi. Çarpışmanın şiddetiyle sürücü araç içinde sıkışarak hafif şekilde yaralandı. Aracın içindeki yaralı şöfor hastaneye kaldırıldı.

Büyük bir hızla ağaca çarpan otomobilden çıkan ses etrafta büyük korku yarattı.

KAYNAKBHA
Paylaş
Önceki İçerikOrtada haksızlık yoksa neden hakkını arasın?
Sonraki İçerikEfsane dünya ile aynı anda Bodrum’da
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here