bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Ortakent Yahşi GSK Halk Oyunları Ekibi Yine Şampiyon

pisisoft

Ortakent Yahşi GSK Halk Oyunları Ekibi, 18-19 Haziran’da Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezinde yapılan İsmail Börü Minikler Türkiye Şampiyonası Düzenlemeli Dal’da Türkiye birincisi oldu.

Ortakent Yahşi GSK Halk Oyunları Ekibi, 92,74 puan ile Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden gelen 12 ekip içinden birinciliğe yükseldı.  Ortakent Yahşi GSK Halk Oyunları Ekibi, en yakın rakibi İzmir’le aralarında yaklaşık 3 puan fark bıraktı.

Diyarbakır’da 3 gün süren İsmail Börü Minikler Türkiye Şampiyonası ile ilgili bilgi veren Akın Rüştü Fetvacı elde edilen şampiyonlukla ilgili olarak, “Öncelikle her bir çocuğumu ayrı ayrı tebrik ediyorum. Kesinlikle alınlarının akıyla bu şampiyonluğu Bodruma getirdiler. En yakın rakibimiz de dahil olmak üzere taraflı tarafsız herkesin şampiyonu olarak ayrıldık Diyarbakır’dan.  Kampta olduğumuz üç gün boyunca çocuklarımız hem şehrin tarihi yerlerini dolaştı, hem de Bodrumumuzu gururla, mutlulukla ve güzellikle temsil ettiler. Bizi yaklaşık 50 kişilik veli ekibimiz de yalnız bırakmadı. Hem maddi hem de manevi olarak onların gücünü hep yanımızda hissettik. Ev sahibimiz olan Diyarbakırlı kardeşlerimiz bizleri çok güzel ağırladılar. Ayrıca daha önce Bodrum’da uzun yıllar bulunmuş olan Rodison Blue otel müdürü Cuma Turgut’a ve otel ekibine de  teşekkür ediyoruz. Bizi bu üç gün boyunca verdikleri hizmetle evimizde hissettirdiler.” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ