bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Ortakent basketbol sahası yenilendi 

REKLAM ALANI

KW Bodrum Bölge Müdürlüğü ortakları ve çalışanları, REDDAY kapsamında Ortakent Mahallesindeki Basketbol sahasını yenilediler. Her yıl Mayıs ayının 2’nci Geçtiğimiz Perşembe günü tüm dünyada Keller Williams Bölge Müdürlüğü çalışanları, ofislerini kapatarak yaşadıkları yere katkıda bulunmak için etkinlikler düzenlediler.

REDDAY (Renewe – Energize – Donete – Yenilen – Enerji Ver – Bağışla) olarak adlandırılan bu günde yaklaşık 200.000 gayrimenkul satış danışmanı, dünya genelinde yaşadığı kente ve toplumsal yaşama katkı sağlayarak, farkındalık yaratarak, etkinlik düzenlediler.

Bu yıl Keller Williams Bodrum bölge müdürlüğüde, Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın yönlendirmesiyle kullanılmaz durumda olan Ortakentteki basketbol sahasını yenileme görevini üstlendi.

Keller Williams Bodrum bölge müdürlüğü Yatırımcı ortaklarından Gürol İNAN, “Ortakent’teki basketboll sahası tamamen kullanılmaz durumdaydı. Zemin işlevselliğini yitirmiş, potaların panyaları yok, çemberler kırılmış ve duvar yazıları nedeniyle geçerken bile kafanızı çevirmek zorunda kalınılacak durumdaydı.” dedi ve şöyle devam etti:

“9 Mayıs REDDAY günü, KW Bodrum Bölge Müdürlüğü Gayrimenkul Satış Danışmanı ortakları, geçen yıl Gümbet’te düzenlenen Basketbol Turnuvası etkinliğinden yaratılan bütçe ve kendi imkanlarıyla, el emekleriyle, saha zemininin onarılması, boyanması, duvar yazılarının üzerinin boyanması, yeni potaların takılması ve çevrenin islah edilip temizlenmesi ile ilgili çalışmaları yaklaşık 80 kişilik danışman kadrosuyla tamamladı ve sahayı tekrardan Bodrum gençlerine kazandırdı. Yaşadığımız kente armağan ediyoruz.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ