Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi bugün yapılan seçimi tamamlandı. Tek liste ile girilen seçimde mevcut başkan Orhan Dinç güven tazeledi.
Bir dönem daha İMEAK – Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesini yönetecek olan Başkan Orhan Dinç’in listesi aşağıdaki gibidir;
MECLİS ÜYELERİ SEÇİMİ BİRLEŞİK OY PUSULASI
MECLİS ASIL ÜYE ADAYLARI
1. Proker Yatçılık Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi – Orhan Dinç
2. Bodrum Kaya Güneri Yatcılık Turizm İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. – Doğan Güneri
3. Ibc Yatçılık Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi – Mahir Top
4. Taner Özdoğan
5. Enis Tünay
6. Alp Kırşan
7. Itır İpekel Tsıropoulos
8. Sinan Erbey Güllük Yatçılık
9. A Yatçılık Gemi Acenteliği-Nurettin Kılıçaslan
10. Bodrum Su Sporları Ve Turizm Limited Şirketi – Cem Abbas
11. Süleyman Köylü
12. Milta Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi Bodrum Marina Şubesi – Seher Çalı
13. Bodrum Diva Yatçılık Limited Şirketi – Uğur Soyken
14. Riva Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Bodrum Şubesi – Yusuf Kehribar
15. Begonvil Yatı Asım Demir
16. Otel Sami Turizm Ve Ticaret Anonim Şirket – Derya Akbaş
17. Levent Cenikli
18. Bodrum Feribot İşletmeciliği Ve Ticaret Anonim Şirketi – Kemal Özsarsılmaz
19. Ahmet Yaşar Turkuaz Dalış Merkezi
20. Ak-Ya Denizcilik Ve Su Ürünleri Üretim Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirket – Erhun Yakar
MECLİS YEDEK ÜYE ADAYLARI
1. Özkan Alkan
2. Can Şençiçek
3. Attila Refik Aktaş Marsol Yacht
4. Flakar Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi – Ethem Yavaş
5. Özgür Çerioğlu
6. Süleyman Daşatan
7. Mmar Denizcilik Eğitim Turizm Acentalık İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi – Mesut Yıldız
8. Halil Acaröz
9. Taşkın Bıçak
10. Ali Ünyay
11. Levent Çimen
12. Erbey Yatçılık-İnan Erbey
13. Ufuk Esen
14. Şahin Turguttekin
15. Ahmet Akhan Bodrum Rüzgar Yat
16. Asm Otel Ve Turizm Seyahat İşletmeciliği Anonim Şirketi Bodrum Şubesi – Sonay Çınar
17. Mustafa Tetik Elanil Yatçılık
18. Hasan Metin Salor
19. Soundyachts Denizcilik Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi – Nazif Burak Şeker
20. Özkan Önder Özkan Önder