bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Öncelik Yaya’nın, Ama Dinleyen Kim!..

Öncelik Yaya’nın, Ama Dinleyen Kim!..
allkaria

CUMA günü Bodrum Vergi dairesi önünde bir kaza meydana geldi. Bir yaya şans eseri ölümden döndü. Bir araç yaya geçidini kullanan kadın’a yol verince, yan şeritten gelen minibüste durmak zorunda kaldı ve ani fren yaptı. Arkadan gelen araçta minibüse çarptı.

Bodrum’un tanınmış turizmcilerinden Mehmet Dağoğlu, olayı anlatırken kazanın şokunu hala yaşıyordu. “Biraz evvel Vergi dairesi önünde bir kazaya şahit oldum.” diyen Mehmet Dağoğlu,  “Vergi dairesinden çıkan bayan, yaya kaldırımda yavaş hareketlerle karşıya geçmek isterken, Gümbet kavşağından hızla gelen ilk araç durdu, yandan gelen diğer minibüste kadına vurmamak için ani fren yapıp durdu. Ancak arkasındaki araç minibüse çarptı. Yaya da ölebilirdi” dedi.

Biz “İçişleri bakanlığı yaptığı kampanya ile “öncelik yaya’nın” dedi. Ancak bunun uyarıyla olabileceğini zannediyoruz. Yaya geçitlerinden önce mutlaka uyarı levhası konması gerekli. Yaya geçitlerine trafik lambası konmalı. İsteyen yaya, karşıdan karşıya geçmek isterse trafik lambasını kullanmalı.” diyoruz.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ