ÖLEN KİŞİNİN ÜZERİNDEN ÇIKAN KARDEŞİNİN KİMLİĞİYMİŞ

0

Bodrum’da bir eğlence mekanındaki silahlı saldırıda ölen ve üzerinden Mehmet Ali Sürensoy adına nüfus cüzdanı çıkan kişinin, aslında kardeşi Ali Ekber Sürensoy olduğu anlaşıldı. Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, ölen kişinin Mehmet Ali Sürensoy’un kardeşi Ali Ekber Sürensoy olduğu belirlendi.

Ölen Ali Ekber Sürensoy’un, Askeri Ceza Kanunu’na muhalefetten arandığı için ağabeyinin nüfus cüzdanını kullandığı ve vurulduktan sonra da üzerinden bu kimliğin çıktığı anlaşıldı. Muğla Adli Tıp Kurumu’na gelen Mehmet Ali Sürensoy’un da kardeşinin cesedini teşhis ettiği bilirtildi.

Paylaş
Önceki İçerikGÜMBET’TE KANLI HESAPLAŞMA; 2 ÖLÜ, 4 YARALI
Sonraki İçerikGümbet Saldırganları Bodrum’a Getirildi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here