bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Okyanus maceralarını öğrencilerle paylaşan Türk Kızı

pisisoft

Muğla‘nın Köyceğiz ilçesinde Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Denizcilik Kulübünce hazırlanan “Okudukça Gerçekleşen Hayaller” projesi kapsamında “Okyanusta bir Türk kızı” kitabının yazarı ve kahramanı Hülya Leigh, öğrencilerle bir araya geldi.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Denizcilik Kulübünce hazırlanan “Okudukça Gerçekleşen Hayaller” projesi kapsamında “Okyanusta bir Türk kızı” kitabının yazarı ve kahramanı Hülya Leigh, öğrencilerle bir araya geldi. ( Köyceğiz Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Anadolu Ajansı )

Leigh, Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, Blue-Belle teknesiyle Atlantik Okyanus seyrini de içeren ve 6 yıl süren deniz macerasının anlattı.

Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Leigh, kitaplarını imzaladı.

Denizcilik Alanı Öğretmeni Emre Karakaş da “Okudukça Gerçekleşen Hayaller” projesini öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, denizcilik alanına olan ilgilerini artırmak ve denizi seven, denizde yaşamanın kurallarını bilen bireyler yetiştirmek amacıyla hayata geçirdiklerini söyledi. Karakaş, proje kapsamında her yıl bu alandaki yazarları okula davet edeceklerini belirtti.

Program sonrası Okul Müdür Yardımcısı Nalan Sungurhan da Leigh’e plaket verdi.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ