OKULLARDA GIDA GÜVENİLİRLİĞİ 

0

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bodrum İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü arasında “Okullarda Gıda Güvenliği” başlıklı protokol imzalandı. İlçe müdürlerinin imzaladığı protokol gereği ortaöğretimde öğrenim gören öğrencilere gıda güvenliği konularında eğitim verilecek.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Stratejik Planında yer alan uluslararası standartları gözeterek üretimden tüketime doğal kaynakların ve insan sağlığının korunması için gıda güvenilirliğini sağlamak amacıyla oluşturulan okullarda gıda güvenilirliğine yönelik uygulamaları geliştirmek hedefi doğrultusunda okullarda eğitimler düzenlenecek.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum Şehir Tiyatrosu’nun ilk oyunu sahnede!
Sonraki İçerikOTOMOTİV’ in devleri BODRUM ‘ da buluşuyor!
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here