bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

“Noel Baba” Marmaris’te parasailing yaptı

“Noel Baba” Marmaris’te parasailing yaptı
REKLAM ALANI
Muğla‘nın Marmaris ilçesinde, Yeni Yıl Festivali kapsamında etkinlere katılan Noel Baba kıyafetli animatör, parasailing teknesiyle yaklaşık 30 dakika Marmaris semalarında uçuş yaptı.

Kendisini izleyenleri selamlayan “Noel Baba”, indikten sonra çocuklara masal kitabı dağıttı.

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, farklı kültürlerin buluşmasını ve yeni yıla barış mesajlarıyla girilmesini amaçladıkları söyledi.

Ayaz Ata

Acar, Marmaris Yeni Yıl Festivali’nde Orta Asya’dan gelen kültürün bir parçası olan Ayaz Ata ile Batı dünyasının kutlamalarında sembol isim olan Noel Baba’yı bir araya getirdiklerini ifade etti.

Su sporları işletmecisinin “Noel Baba’yı uçurma” teklifini geri çevirmediklerini aktaran Acar, “Özellikle Ayaz Ata’yı çocuklarımıza, gençlerimize tanıtmakla doğru bir iş yaptığımıza inanıyoruz. Onların aralık ayı boyunca çeşitli etkinliklerde turistlerle de buluşmasını sağlayacağız. Festival boyunca Dalaman Havalimanı’na İngiltere’den 15 uçağın geliyor olması da ayrı bir mutluluk kaynağı.” dedi.

Bu arada deniz kenarında yürüyüş yaparken “Uçan Noel Baba”yı fark edenler de cep telefonlarıyla fotoğrafını çekti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ