Nisan ayının ilk tanıtım durağı Azerbaycan

0

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) Bodrum’a gelen turist sayısını artırmak ve Bodrum’daki turizm faaliyetlerini daha da canlandırmak amacıyla yurt içi ve yurt dışındaki turizm fuarlarına katılmaya devam ediyor.
05-07 Nisan 2018 tarihleri arasında Azerbaycan’da düzenlenen 15. Uluslararası Bakü AITF Turizm Fuarı’na katılan BOTAV standına Azerbaycanlılar yoğun ilgi gösterdi.
Bodrum Tanıtma Vakfı Moskova Ofisi Temsilcisi Maria Isiemina da fuara katılarak Bodrum’u tanıtma çalışmalarını yürüttü.
Uluslararası Bakü AITF Turizm Fuarı çerçevesinde Azerbaycan’da Incoming ve Outgoing sektörünün lideri konumunda olan Summer Tour her yıl olduğu gibi bu yılda bir prezantasyon ve workshop organize etti. Workshop’a Bodrum’dan Vogue Bodrum Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü Erdem Başarır, Titanic De Luxe Genel Müdürü Ramazan Budak, Kefaluka Resort Genel Müdürü Cengiz Yıldırım, Sianji Welbeing Hotel Sahibi Recai Çakır, Forever Club Bodrum Satış ve Pazarlama Müdürü Aslı Coşkun, La Blanche Hotels Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Arıkan, The Bodrum By Paramount Satış ve Pazarlama Müdürü Alexandra Martyniuk gibi önde gelen tesisler ve temsilcileri de katıldı. 2018 yılında Azerbaycan pazarı ile ilgili %40 artış bekleyen Summer Tour yetkilileri, uçak ve operasyon planlamalarını da bu çerçevede gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Bodrum’u tanıtım çalışmalarının ara vermeksiniz sürdürülmekte olduğunu ifade eden Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Mehmet Kocadon, “Bodrum Tanıtma Vakfı olarak Bodrum’a daha fazla turistin gelmesini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmalarımız devam ediyor. Bugüne kadar yapılan çalışmaların geri dönüşümlerine göre 2018 turizm sezonunda bir önceki yıla göre daha fazla turistin Bodrum’a gelecek olması bizleri son derece memnun etmektedir. Bodrumlu turizmcilerimizle birlikte  yaptığımız bu çalışmalar sürecektir.” dedi.

 

Paylaş
Önceki İçerikMANZARAYA KARŞI KAÇAK KAZI
Sonraki İçerik15 BİN İMZA KILIÇDAROĞLU’NA TESLİM EDİLDİ
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here