bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Nisan ayının ilk tanıtım durağı Azerbaycan

REKLAM ALANI

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) Bodrum’a gelen turist sayısını artırmak ve Bodrum’daki turizm faaliyetlerini daha da canlandırmak amacıyla yurt içi ve yurt dışındaki turizm fuarlarına katılmaya devam ediyor.
05-07 Nisan 2018 tarihleri arasında Azerbaycan’da düzenlenen 15. Uluslararası Bakü AITF Turizm Fuarı’na katılan BOTAV standına Azerbaycanlılar yoğun ilgi gösterdi.
Bodrum Tanıtma Vakfı Moskova Ofisi Temsilcisi Maria Isiemina da fuara katılarak Bodrum’u tanıtma çalışmalarını yürüttü.
Uluslararası Bakü AITF Turizm Fuarı çerçevesinde Azerbaycan’da Incoming ve Outgoing sektörünün lideri konumunda olan Summer Tour her yıl olduğu gibi bu yılda bir prezantasyon ve workshop organize etti. Workshop’a Bodrum’dan Vogue Bodrum Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü Erdem Başarır, Titanic De Luxe Genel Müdürü Ramazan Budak, Kefaluka Resort Genel Müdürü Cengiz Yıldırım, Sianji Welbeing Hotel Sahibi Recai Çakır, Forever Club Bodrum Satış ve Pazarlama Müdürü Aslı Coşkun, La Blanche Hotels Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Arıkan, The Bodrum By Paramount Satış ve Pazarlama Müdürü Alexandra Martyniuk gibi önde gelen tesisler ve temsilcileri de katıldı. 2018 yılında Azerbaycan pazarı ile ilgili %40 artış bekleyen Summer Tour yetkilileri, uçak ve operasyon planlamalarını da bu çerçevede gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Bodrum’u tanıtım çalışmalarının ara vermeksiniz sürdürülmekte olduğunu ifade eden Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Mehmet Kocadon, “Bodrum Tanıtma Vakfı olarak Bodrum’a daha fazla turistin gelmesini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmalarımız devam ediyor. Bugüne kadar yapılan çalışmaların geri dönüşümlerine göre 2018 turizm sezonunda bir önceki yıla göre daha fazla turistin Bodrum’a gelecek olması bizleri son derece memnun etmektedir. Bodrumlu turizmcilerimizle birlikte  yaptığımız bu çalışmalar sürecektir.” dedi.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ