bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Nevzat Kanber, yazdı: HASTANE BİLMECESİ

Nevzat Kanber, yazdı: HASTANE BİLMECESİ
pisisoft

Nihayet yılan hikayesine dönüşen hastane inşaatı için yeni bir adım atıldı. 
Halkın bu konudaki tepkisine hak vermiş olacak ki; Ak Parti İlçe başkanımız Sn. Osman Gökmen inşaatının hangi safhada olduğunu göstermek ve gelişmeleri aktarmak üzere yeni hastane inşaatına davet etti ve projeyi yerinde görme imkanıbuldum.
En azından durağan halde kalmasındansa harekete geçilmesi sevindirici olsa da; eğer biraz daha geç kalınsa inşaatın neredeyse çürüyeceğini söyleyebilirim. Devletimizin Atatürk Havalimanı alanında kırkbeş  gün gibi kısa bir sürede hastane inşa ettirdiğini düşününce 500 günlük inşaat süresinin uzun olduğunu ve istedikten sonra bu sürenin kısaltılabileceğini de söylemeden geçemeyeceğim. 
Bodrum’da şuanda nüfus beş yüz binlere dayanmış ve günün her saatinde yoğun bir şekilde trafik sıkışıklığı yaşanmaktadır. Böyle bir durumda  5 yıl öncesinin nüfus verileri dikkate alınarak planlanan 150 yataklı Devlet Hastanesinin mevcut nüfus yoğunluğunda ihtiyacı karşılar mı? Karşılamayacağı aşikardır. Bu nedenle nüfusun yoğunlaştığı farklı noktalarında başkaca hastane projelerinin eşzamanlı olarak başlatılması gerektiğini düşünüyorum. Bir proje yapılıyorsa; otoparkıyla, yoluyla, altyapısıyla tam olarak yapılmalıdır. Bu planlamalar inşaat ile eşzamanlı olarak yürütülmezse; halka hizmet yerine eziyet edersiniz.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ