bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Neslican, Bodrum’da Yaşayacak!..

dr mehmet aşık

Yakalandığı kanser hastalığından kurtulamayarak hayatını kaybeden Neslican Tay, Bodrum’da yaşayacak. Bodrumlu mimar Mustafa İşeri ve kardeşleri Kadir İşeri ve Mehmet İşeri, yaşamından ve sözlerinden çok etkilendiklerini söyledikleri Neslican Tay’ın çelikten birebir ölçülerde heykelini yaptılar.

“Neslican bizim için hayata karşı şükür ikonumuz” diyen mimar Mustafa İşeri, “Neslican Tay’ın büyün yayınlarını, haberlerini izledik. Hayatını kaybettiği günde gerçekten çok üzüldük. Ancak yaşama olan bağlılığına rağmen, kendisinin ölüme de hazır olduğunu göstermesi bizi çok etkiledi. Bu yüzden mutlaka insanların oldukları duruma, Neslican gibi şükretmenleri gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle O’nu kaybettiğimiz gün, yaşama karşı çelik gibi duran Neslican’ın heykelini yapıp yaşatmak istedik.” dedi.

“Gerçekten bu hayatta kalmak istiyorum. Çok acılı olacak yine bir sürü şey yaşayacağım hiç umurumda değil ben hayatta kalmayı, yaşamayı çok fazla istiyorum. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağım. Ben ağlarken çok çirkin oluyorum benim gözyaşım akmamalı.” diyen Neslican Tay’ın bu yayınlarında, kendisini hep O’nun yerine koyduklarını söyleyen MetalArtBodrum şirketinin sahipleri Mustafa İşeri ve kardeşleri Kadir İşeri, Mehmet İşeri, “O, çok güçlü bir kişiydi. O’nu takip eden herkes gibi çok etkilendik. Neslican’ı kaybettiğimiz zaman inanamadım. O gün çalışmaya başladık, Neslican’ın çelikten bir heykelini yapmaya karar verdik. 5 gün içersinde de ortak çalışarak bitirdik. Şimdilik kendi atölyemizin bahçesinde sergiliyoruz.” diye konuştular.

Aslen Tokatlı olan, evli ve 2 kız babası olan Mustafa İşeri, Neslican Tay’ın ailesi veya Bodrum Belediyesinin sergilemek üzere alabileceklerini, herhangi bir ücret talep etmeyeceklerini söyledi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ