Narkotik Eğitim Tırı Bodrum’a geldi

0
49

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, vatandaşları narkotik suçlar ve madde ile mücadele konusunda bilgilendirme amacıyla oluşturulan Narkotik Eğitim Tırı, Bodrum’a geldi.
Öğrencilerin ve vatandaşların ziyaret ettiği tırda, eğitmenler tarafından, uyuşturucu maddenin zararları hakkında bilgi verildi.
Bodrum Belediye Meydanına gelen “Narkotik Eğitim Tır”ına Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, öğretmenler ve öğrenciler konuk oldu.
Kaymakam Bekir Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, bağımlılıkla mücadelede, tüm kurumlarla çalışma yürüttüklerini söyledi.
Bu konuda çalıştay da yaptıklarını belirten Yılmaz, “Gelecek nesilleri bağımlılıktan ve kötü alışkanlıktan kurtarmak için çeşitli faaliyetler yapmak durumundayız. Önceliğimiz okullar olmak üzere, sağlık ve kolluk birimlerimiz bu konuda mücadele veriyoruz. Bu tır çocuklarımızı bilinçlendirmek anlamında iyi bir imkan sağlıyor.” diye konuştu.
Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amiri Komiser Barbaros Ünlü de, lise çağındaki öğrencilere uyuşturucu maddenin zararlarını anlattıklarını söyledi.

Paylaş
Önceki İçerikJCI Bodrum Şubesi’nden ziyaret
Sonraki İçerikBaşkan Kocadon, Kültür Merkezi’nde çalışmaları inceledi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here