bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Narkotik Eğitim Tırı Bodrum’a geldi

Narkotik Eğitim Tırı Bodrum’a geldi
REKLAM ALANI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, vatandaşları narkotik suçlar ve madde ile mücadele konusunda bilgilendirme amacıyla oluşturulan Narkotik Eğitim Tırı, Bodrum’a geldi.
Öğrencilerin ve vatandaşların ziyaret ettiği tırda, eğitmenler tarafından, uyuşturucu maddenin zararları hakkında bilgi verildi.
Bodrum Belediye Meydanına gelen “Narkotik Eğitim Tır”ına Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, öğretmenler ve öğrenciler konuk oldu.
Kaymakam Bekir Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, bağımlılıkla mücadelede, tüm kurumlarla çalışma yürüttüklerini söyledi.
Bu konuda çalıştay da yaptıklarını belirten Yılmaz, “Gelecek nesilleri bağımlılıktan ve kötü alışkanlıktan kurtarmak için çeşitli faaliyetler yapmak durumundayız. Önceliğimiz okullar olmak üzere, sağlık ve kolluk birimlerimiz bu konuda mücadele veriyoruz. Bu tır çocuklarımızı bilinçlendirmek anlamında iyi bir imkan sağlıyor.” diye konuştu.
Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amiri Komiser Barbaros Ünlü de, lise çağındaki öğrencilere uyuşturucu maddenin zararlarını anlattıklarını söyledi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ