bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Müzeyyen Senar’ın ölüm yıl dönümünde lokma ikram edildi

pisisoft

“Cumhuriyetin Divası” olarak da bilinen Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar’ın ölümünün 5’inci yılında, Bodrum’da lokma dağıtıldı.
Senar için yaşamının bir bölümünü geçirdiği Bodrum’da, kızı Feraye Işıl tarafından Bodrum Belediye Meydanı’nda vatandaşlara lokma ikramında bulunuldu.
Işıl, yaptığı açıklamada, sesi çınladığı sürece annesinin hiç ölmeyeceğini söyledi.
Etkinliğe katılan Bodrum Giritliler Derneği Başkanı Derya Denizaslanı da Senar’ın yerinin doldurulamayacak bir sanatçı olduğunu dile getirdi.
Lokma ikramına katılanlardan Cengiz Katar da Müzeyyen Senar’ın çok iyi bir sanatçı olduğunu belirterek, “Allah kabul etsin. Kendisi çok iyi bir sanatçıydı. Sağlığında da dinlerdik, hala da dinliyoruz.” diye konuştu.
Etkinlikte, 600 kişilik lokma dağıtıldı.

“Cumhuriyetin Divası” olarak da bilinen Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar’ın ölümünün 5’inci yılında, Bodrum’da lokma dağıtıldı. Senar hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, 600 kişilik lokma dağıtıldı. Senar’ın kızı Feraye Işıl (solda), yaptığı açıklamada, sesi çınladığı sürece annesinin hiç ölmeyeceğini söyledi. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ