bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Mustafa Saruhan Belediye Meclis Üyesi Adayları’nı tanıştırdı

Mustafa Saruhan Belediye Meclis Üyesi Adayları’nı tanıştırdı
pisisoft

Mustafa Saruhan düzenlenen basın buluşmasında Belediye Meclis üyesi adaylarını tanıttı. Saruhan toplantı sırasında yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi. “Bodrum farklı bir yapı. Burada farklı kültür ve kesimlerden insanları bir arada görebiliyorsunuz. Bizler burada yaşayanların hayatına katkı vermek için Bodrum’a soyunduk.”

Bizim için Bodrum’un her sorunu önemli diyerek sözlerine devam eden Saruhan, geçtiğimiz günlerde Milas’ta bir iş kazası oldu ve 3 vatandaşımız hayatını kaybetti. Bizim baktığımız noktada iş güvenliği ve vatandaşlarımızın güvenliği  ayrı bir önem taşıyor.

Biz tüm meseleleri kendi meselemiz gibi takip edeceğimize söz veriyoruz. Bunu yaparken Bodrum’u oluşturan farklı kesimleri temsil eden tüm parçalar ile birlikte olacağız.

Çıktığımız bu yolun Bodrum için, seçilmişler ve seçilmek isteyenler için hayırlı olmasını diliyoruz. ”

Mustafa Saruhan toplantıda “Belediye Meclis Üyeleri farklı çalışma grupları oluşturuyor ama bir çevre çalışma grubu yok bunu kurmayı düşünüyor musunuz” sorusuna da şu şekilde yanıt verdi;”Bodrum’u yönetirken Kent Konseyimiz ile daha aktif çalışacağız. 3 ayda bir toplanıp kentin sesini dinleyeceğiz. Kültür Sanat Çevre ve Bodrum’u ve Bodrumluları ilgilendiren daha pek çok konu bizim meselemiz olacak. Bodrumlular her alanda muhatap bulabilecek halk ile beraber sosyal belediyecilik anlayışı ile belediyecilik yapacağız” dedi.

Bodrum Belediye Meclis Adayları şöyle ; Bodrum Belediyesi Meclis üyeliği adaylığı için kontenjandan Dursun Göktepe, Banu Özberk ve Mehmet Kocair gösterildi.
Üye adayları: Ahmet Aras (Turizmci), Önder Batmaz (Turizmci), İlknur Ülküm Seferoğlu (Avukat), Kemal Özyurt (Turizmci), Mustafa Coşkun (Serbest Meslek), Emel Çakaloğlu (Emekli), Cafer Doğan (Ticaret), İbrahim Emre Köroğlu (Makina Mühendisi), Özden Baysal (Serbest Meslek), Tamer Mandalinci (Mimar), İbrahim Akbaş (Serbest Meslek), Mustafa Kemal Özsarsılmaz (Turizmci), Okyanus Şahin (İşletmeci), Aşkın Parmak (Ziraat Mühendisi), Yunus Arslanparçası (Esnaf), Ayşenaz Gültekin Öncel (Avukat), Mustafa Çortoğlu (Turizmci), Adalet Ağan (Serbest Meslek), Uğur İlhami Özden (İş İnsanı), Semra Yıldırım (Emekli), Arif Gürkan Türker (İnşaat Mühendisi), Sıddıka Samuray Çelik (Serbest Meslek), Muharrem Karaduman (Avukat), Özlem Çömez (Turizmci), Ahmet Değirmenci (Esnaf), İbrahim Sarıbaş (Emekli), İlkay Kulavuz ( Emekli Öğretmen), Tamer Çınar (Emekli)

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ