bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Muğla’ya 5 yılda 2 Milyar 737 Milyon Yatırım

Muğla’ya 5 yılda 2 Milyar 737 Milyon Yatırım
REKLAM ALANI

Dr. Osman Gürün “Türkiye İttifakı söyleminin birlik, beraberlik, demokrasi, ekonomik ve hukuk olarak altı doldurulmalı, ortak akılla kararlar alınmalı.”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Muğla’nın Menteşe ilçesinde basın çalışanları ile bir araya geldi.  31 Mart yerel seçimlerinden herkesin ayrı ayrı alacağı derslerin olduğuna işaret eden Gürün iktidar ve muhalefet partilerinin vatandaşın sandıkta verdiği mesajı aldığını ifade etti.

Gönlünden geçeni söze döktüğünü belirten Gürün, ülkemizin gerçek sorunu olan ekonomiye yönelip, tüm partiler ülkemizin huzuru için bir araya gelmeli dedi.  Gürün sözlerine şu şekilde devam etti: “Seçimlerde farklı isimlerle yapılan ittifaklardan sonra söylenen Türkiye İttifakı söyleminin birlik, beraberlik, demokrasi, ekonomik ve hukuk olarak altı doldurulmalı, ortak akılla kararlar alınmalı.”

Muğla’ya 5 yılda 2 Milyar 737 Milyon Yatırım Yapılacak

Toplantıda yerel yönetimler olarak Muğla’nın 13 ilçesine eşit mesafede ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün “Geçen dönemde Muğlamıza en fazla yatırım yapan
kurum Büyükşehir Belediyemiz. 1 Milyar 424 Milyon TL. Önümüzdeki dönemde
Muğlamıza 2 Milyar 737 Milyon yatırım yapacağız ve devrolan borçlarımızı ödeyeceğiz. Özellikle alt yapı konusunda dünya bankasından sağladığımız kredi ile önemli yatırımların startını vereceğiz” dedi.

Gürün; “Muğlamızda 5 yıl sevgi ve barış diliyle hizmete devam edeceğiz”

31 Mart yerel seçimlerinin ülkede ve özellikle Muğla’da demokratik bir ortamda
geçtiğini hatırlatan  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün önümüzdeki
5 yılın sevgi, hoşgörü, barış diliyle ve Muğla’ya hizmetle geçeceğini belirtti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ