Muğla’da yoğun sis

Muğla'nın Milas ilçesinde yoğun sis etkili oluyo

0
36
Muğla'nın Milas ilçesinde yoğun sis etkili oluyor. Yoğun sis, ilçedeki mimari yapılar üzerinde ise güzel görüntüler oluşturdu. Yer ve gökyüzünü kaplayan sis perdesinin arasından yükselen cami minareleri, silüetleriyle görenleri adeta büyüledi. Sisli sokaklara açılan tarihi Baltalı Kapı da güzel görüntü oluşturdu. ( Volkan Yıldız - Anadolu Ajansı )

Muğla’nın Milas ilçesinde yoğun sis etkili oluyor. Şiddetli yağış ile birlikte gelen sis ilçede günlük hayatı zorlaştırırken ortaya çıkan güzel görüntüler izleyenleri büyüledi.

Zaman zaman görüş mesafesini 20 metreye düşüren yoğun sis, ilçedeki mimari yapılar üzerinde ise güzel görüntüler oluşturdu.

Yer ve gökyüzünü kaplayan sis perdesinin arasından yükselen cami minareleri, silüetleriyle görenleri adeta büyüledi.

Sisli sokaklara açılan tarihi Baltalı Kapı da güzel görüntü oluşturdu.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikFETÖ ile mücadelede Muğla’da tutuklu sayısı 833’e ulaştı
Sonraki İçerikAli Özdemir cinayetinde tutuksuz yargılanan sanığa suç duyurusu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here