bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Muğla’da vergi rekortmeni Kılıç Deniz oldu

Muğla’da vergi rekortmeni Kılıç Deniz oldu
REKLAM ALANI

Dünyanın en büyük çipura ve levrek üreticisi konumundaki Kılıç Deniz A.Ş., Muğla’da 2017 yılı Kurumlar Vergisi Şampiyonu oldu. Aynı zamanda 2010 yılından beri Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller Kategorisi’nde üst üste ihracat birincisi olan Kılıç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, vergi rekortmenliği ödülünü Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar’ın elinden aldı.
Kılıç Deniz A.Ş., Muğla’da 2017 yılı Kurumlar Vergisi Şampiyonu oldu. Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar, Bodrum Vergi Dairesi Müdürü Sait Orulluoğlu ile birlikte, ‘Kılıç’ markasıyla su ürünleri sektörünü günden güne büyüten Kılıç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç’ı makamında ziyaret ederek vergi rekortmenliği ödülünü takdim etti.
Amerika’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Ortadoğu’ya dünyanın 60 ülkesine ihracat yapan Kılıç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, Kılıç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İhsan Bozan’ın da bulunduğu ziyarette, su ürünleri sektörü hakkında açıklamalarda bulundu.
“Kılıç Deniz olarak yılda 450 milyon adet yavru balık üretiyoruz. Bu balıkları kapalı sistemde belirli büyüklüğe getirdikten sonra denizde besliyoruz ve yıllık 65 bin ton üretim kapasitemiz var. Amerika’dan Avrupa’ya Afrika’dan Ortadoğu’ya dünyanın 60 ülkesine de ihracat yapıyoruz.” diyenKılıç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, su ürünleri sektörüyle ülke ekonomisine katkı sunmak adına daima yüksek hedefler koyduklarına vurgu yaptı.
“Kılıç Ailesini Tebrik Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz”
Ulusal basını takip ettiğini ve Kılıç Deniz A.Ş.’nin son olarak 1 buçuk milyon, 100 ton ağırlığındaki canlı çipura balığını, THY bünyesindeki Turkish Cargo ile Umman’a taşıdığını öğrendiğini belirtenMuğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar, Kılıç Deniz’in uluslararası su ürünleri sektöründeki başarılarıyla ülke ekonomisine çok büyük girdiler sağladığını belirtti. Muğla’da 2017 yılı Kurumlar Vergisi Şampiyonu olan Kılıç Deniz A.Ş.’nin başarılarının devamını dileyen Başkan Bayar, Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı teşekkür belgesini Orhan Kılıç’a takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıç, Başkan Bayar ve Müdür Orulluoğlu’a teşekkür etti.
2018 Yılı İhracat Hedefi 180 Milyon Dolar
Kılıç Deniz, 2010 yılından beri Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller Kategorisi’nde ihracat 1.’si oluyor. 2016 yılı ihracat rakamı 142 milyon dolar olan Kılıç Deniz’in, 2017 yılında ihracat rakamı 160 milyon dolara ulaşırken; 2018 yılı ihracat hedefi ise 180 milyon dolar.
Kılıç Deniz, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu ve Londra Borsası İşbirliği ile hazırlanan Türkiye’nin en parlak 100 şirketini kapsayan listede 7.sırada yer aldı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ