Muğla’da sis ve sağanak hayatı olumsuz etkiliyor

Görüş mesafesinin 10 metreye kadar düşmesi ve sağanak nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadı

0
Muğla'da yoğun sis ve sağanak etkili oluyor. Sabah başlayan ve öğleden sonra etkisini artıran sis nedeniyle Ula-Muğla kara yolu ile Ula-Akyaka yolunda sürücüler zor anlar yaşadı. Kızılağaç Mahallesi ile Sakar Rampasında görüş mesafesinin 10 metreye kadar düşmesi nedeniyle sürücüler, ilerlemekte güçlük çekti. ( Durmuş Genç - Anadolu Ajansı )
Muğla’da yoğun sis ve sağanak etkili oluyor. Sabah başlayan ve öğleden sonra etkisini artıran sis nedeniyle Ula-Muğla kara yolu ile Ula-Akyaka yolunda sürücüler zor anlar yaşıyor.

Kızılağaç Mahallesi ile Sakar Rampasında görüş mesafesinin 10 metreye kadar düşmesi nedeniyle sürücüler, ilerlemekte güçlük çekiyor.

Güzergahta önlem alan trafik ekipleri, sürücüleri sis farlarını yakmaları, takip mesafesini korumaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyarıyor.

Öte yandan kentte sabah saatlerinde başlayan sağanak da hayatı olumsuz etkiliyor.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikGEKA yönetimi Muğla’da toplandı
Sonraki İçerikYerleşik Yabancılar Noel’i İztuzu’nda kutladı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here