Muğla’da sahte içki operasyonu

Muğla'nın Ortaca ilçesinde, sahte içki üretildiği ihbarı üzerine belirlenen iki adrese operasyon düzenlendi.

0

Muğla‘nın Ortaca ilçesinde, sahte içki operasyonu düzenlendi.

Muğla’nın Ortaca ilçesinde, 140 litre içki yapımında kullanılan etil alkol, el yapımı içki ile çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi, iki kişi gözaltına alındı. ( DALAMAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – Anadolu Ajansı )

Muğla Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Dalaman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, sahte içki üretildiği ihbarı üzerine belirlenen iki adrese operasyon düzenledi.

D.G’nin evinde yapılan aramalarda, 140 litre içki yapımında kullanılan etil alkol, el yapımı içki ve bir miktar esrar ele geçirildi.

 A.Ç’nin evinde de varillere kurulan düzenek, çok miktarda etil alkol, el yapımı içki ve esrar ele geçirildi.

Sahte içkilere ve uyuşturucuya el konuldu, D.G. ve A.Ç. gözaltına alındı.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum Belediyesi’nde devir teslim
Sonraki İçerikBodrum şehitlerinin adı bir sokakta yaşayacak
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here