Muğla’da kablo hırsızlığına tutuklama

Kablo hırsızlığı, aslında sadece hırsızlık değil devlet malına zarar verme .Muğla'nın Fethiye ilçesinde kablo hırsızlığı yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı.

0
25
Muğla'nın Fethiye ilçesinde kablo hırsızlığı yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı. ( Anadolu Ajansı )
Muğla’nın Fethiye ilçesinde kablo hırsızlığı yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı. ( Anadolu Ajansı )

Muğla’nın Fethiye ilçesinde kablo hırsızlığı yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Günlükbaşı Polis Merkezi Amirliği’ne bağlı görevli bekçiler, Taşyaka Mahallesi’nde bir kişinin elektrik direğine ait kabloları kestiğini fark etti.

Kabloları kesen Mustafa U. gözaltına alındı. Şüphelinin kestiği ve piyasa değeri yaklaşık 10 bin lira olduğu belirtilen bir miktar bakır kabloya da el konuldu.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Paylaş
Önceki İçerikEngel tanımaz Polisler
Sonraki İçerikDr. Mehmet Nil Hıdır’dan “Tarımda Marka Şehir Muğla”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here