Muğla’da fuhuş operasyonu 

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı yurt dışındaki yabancı uyruklu kadınları Muğla'ya getirerek, fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla 3 kişiyi tutuklattı

0
Muğla‘da düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 5 şüpheli tutuklandı.

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yurt dışındaki yabancı uyruklu kadınları Muğla‘ya getirerek, fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla M.H, M.Y, A.S, A.Ç. ve Ü.A’yı gözaltına aldı.

Yapılan çalışmalar sonucunda M.H. isimli yabancı uyruklu kadının yurt dışından getirilecek yabancı kadınlarla irtibata geçtiği, M.Y’nin ise Türkiye’ye girişini sağladığı kadınları Muğla‘ya getirerek fuhuş yaptırdığı, diğer üç şüphelinin ise fuhşa aracı oldukları ve yer temin ettikleri tespit edildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, tutuklandı.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikÇevre için 10 ülkeden 30 gönüllü genç Bodrum’da
Sonraki İçerikEşinin sevgilisi olduğunu öne sürdüğü kişiyi öldürdü
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here