Muğla’da fırtına yine zarar verdi

Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde fırtına nedeniyle seralar zarar gördü, çatılar uçtu, bazı ağaçlar devrildi

0
Muğla'nın Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde kuvvetli rüzgar nedeniyle seralar zarar gördü, çatılar uçtu, bazı ağaçlar devrildi. (Anadolu Ajansı )
Muğla’nın Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde kuvvetli rüzgar nedeniyle seralar zarar gördü.(Anadolu Ajansı)
Muğla’nın Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde kuvvetli rüzgar nedeniyle çatılar uçtu, bazı ağaçlar devrildi. (Anadolu Ajansı )

Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde fırtına nedeniyle seralar zarar gördü, çatılar uçtu, bazı ağaçlar devrildi.

Kuvvetli rüzgar ve fırtına Fethiye ilçesi Karaçulha Mahallesi’nde bazı binaların çatısı uçtu. Çalıca mevkisinde de ağaçlar devrildi. Kopan ağaçların dalları nedeniyle ulaşım, polis ekiplerince kontrollü olarak sağlanıyor.

Seydikemer ilçesinde de kuvvetli rüzgardan seralar zarar gördü.

Öte yandan, Korubükü Mahallesi’ndeki ormanlık alanda yangın çıktı. Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerince kısa sürede söndürülen yangında, iki dönüm ormanlık alan zarar gördü.

Paylaş
Önceki İçerikAv peşinde 60 mt’den düşüp öldü
Sonraki İçerikİşçi parası ödemeden maaş almam
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here