Muğla’da 3 bin 850 kişiye Narko Rehber Eğitimi

Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yıl içerisinde 3 bin 850 kişiye "narko rehber" eğitimi verildi.

0
Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yıl içerisinde 3 bin 850 kişiye narko rehber eğitimi verildi. ( Muğla Emniyet Müdürlüğü – Anadolu Ajansı )

Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yıl içerisinde 3 bin 850 kişiye narko rehber eğitimi verildi. Proje kapsamında Muğla ve ilçelerinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından uyuşturucunun zararları anlatıldı. Görevliler eğitimlerde vatandaşlara uyuşturucunun zararlarını anlatarak, uyuşturucuyla mücadeleye katkı sağlamalarını istedi. Eğitimlerde, terör örgütlerinin en büyük gelir kaynaklarının başında uyuşturucu ticaretinin geldiğine dikkat çekilerek, uyuşturucuya verilen her kuruşun ülkeye zarar verici eylemlerde kullanıldığı anlatıldı.

Proje kapsamında eğitimlerin 2019 yılında da devam edeceği öğrenildi.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikBodrumspor kamp çalışmalarını tamamladı
Sonraki İçerikYolcu otobüsünde uyuşturucu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here