Muğla’da 3 araç çarpıştı, 5 yaralı

Muğla'nın Ula ilçesinde 3 aracın çarpıştığı trafik kazasında 5 kişi yaralandı. Otomobil içinde sıkışan yaralılardan biri ekiplerce kurtarıldı

0
Muğla'nın Ula ilçesinde 3 aracın çarpıştığı trafik kazasında 5 kişi yaralandı. (Anadolu Ajansı )

Muğla’nın Ula ilçesinde 3 araç çarpıştı. Trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Elçin Yılmaz’ın kullandığı 48 EA 665 plakalı otomobil ile Özlem Sarıbaş’ın yönetimindeki 34 VT 9290 plakalı otomobil ve sürücüsü öğrenilemeyen 48 VA 772 plakalı araç, Kozlukuyu Kavşağı’nda çarpıştı.

Kazada sürücüler ile araçlarda bulunan 2 kişi yaralandı. Araç içerisinde sıkışan bir yaralı, Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Amirliği ekiplerince kurtarıldı.

Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikAğa 1 metre 70 cm uzunluğunda ” kılıç ” takıldı
Sonraki İçerikRüzgarın hızı BAYK Kış Trofesi ‘ni zorladı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here