bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Muğla Yemek Sanayicilerinden Açıklama Geldi

Muğla Yemek Sanayicilerinden Açıklama Geldi
dr mehmet aşık

Bodrum’da bir yemek firmasında kullanım süresi geçmiş et ele geçirilmesine ilişkin Muğla Yemek Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Canuysal yaptığı açıklamada, “Söz konusu firmanın derneğimizle bir ilişkisi yok.” dedi.

Muğla Yemek Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Canuysal’ın gönderdiği konuyla ilgili açıklama aynen şöyle:

“-Bodrum İlçe Tarım Müdürlüğü Gıda Kontrol ve Denetim personelince yapılan denetimlerde ilçemizde faaliyet gösteren bir yemekçilik firmasının deposunda son kullanma tarihi geçmiş 700 kilogram tavuk eti, hindi eti ve kırmızı et et ele geçirildi. Ekipler tarafından el konulan etler imha edilirken yemek şirketine bin 500 TL ceza kesildi.

Muğla Yemek Sanayicileri Derneği olarak üyemiz firmaların toplum sağlığı konusunda gerekli tüm hijyen kurallarına her koşulda uydukları gerçeğinden hareketle bu tür merdiven altı firmalarla mücadelemiz sürmektedir.

Habere konu firmanın derneğimizle ilişkisi olmadığı gibi bu tür firmalara karşı dikkatli olmaları konusunda her fırsatta kamuoyunu uyarı görevimizi yerine getireceğiz.

Halkımızın sağlığı ve sağlıklı gıdaya ulaşımı konusunda Muğla Yemek Sanayicileri Derneği olarak gerekli duyarlılığı gösterdiğimiz gibi Tarım İl Müdürlüğünün bu tür firmalara karşı yürüttüğü mücadelede yanlarında olduğumuzu bir kez daha Bodrum halkına duyurmak istiyoruz.

Catering hizmetleri ve toplu yemek siparişleriniz için derneğimiz üyesi firmalara güvenebilirsiniz. Dernek üyesi olmayan firmalara itibar etmeyiniz.

Pandemi koşullarında daha çok dikkat etmemiz gereken sağlıklı beslenme konusunda Muğla yemek sanayicileri Derneği olarak her zaman halkımızın yanındayız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur..-“

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ