bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Muğla DSP İl Başkanı görevinden ve partisinden istifa etti

pisisoft
Muğla Demokratik Sol Parti İl Başkanı Ali Durna görevinden ve partisinden istifa etti. Durna paylaştığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

Sevgili basın mensupları ve kamuoyuna,

Yaklaşık 4 yıldır sürdürmekte olduğum Muğla il başkanlığı ve  31  mart yerel seçimlerde menteşe belediye başkanı adayı oldum..
Göreve geldiğim günde kapısına 2 yıl önce kilit vurulmuş ve yönetimi zor şartlarda oluşturmuş bir il başkanı olarak..görevim süresince partime çok büyük emekler verdim..
partimin Muğla’da konuşulan en iyi parti olması ve bazı ilçelerde adayların çıkarılması ayrıca bir başarı olduğunu düşünüyorum..
Zaman zaman kampanya sürecinde AKP nin değirmenine su taşımakla eleştirildim..hepsine göğüs gerdim..
Maalesef ki, Türkiye’de halk kutuplaşmaya doğru götürülmüş baskı ve korkularla insanlar sindirilmeye çalışılmıştır..Bunlar bizim için bir mazeret olamaz..31 mart yerel seçimlerde 7 kişiyle çıktığım yolda 3000’leri bulmak aslında başarı gibi görünse de bizlerin bir koltuk sevdalısı olmadığımızın kamuoyunun bilmesini isterim..
120 günlük seçim sürecinde ne parti desteği, ne devlet desteği ne de belediye desteği olmadan zor koşullarda,diğer partilerin 2 noktaya koyduğu bilboard parası kadar bir rakamla seçim sürecini bitirmiş olmak herkesin harcı değildir..
Bu süreçte beni ve ekibimi hiç yalnız bırakmayan başta yerel ve ulusal basın mensuplarına can-ı gönülden bir borç bilir hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
Ayrıca çoluğunun çocuğunun rızkından keserek seçim kampanyasına katkıda bulunan meclis üyesi arkadaşlarıma
Bu süreçte partimize katılmış ve DSP çatısı altında seçime giren başta Marmaris Belediye Başkanı Sayın ALİ ACAR ve Ortaca DSP Belediye Başkan Adayı Sayın İsmail Can VAROL’a teşekkürlerimi bir borç bilirim..
Benim üzüldüğüm tek konu GÖKTEPE gibi Türkiye ve Muğla’ya hükmeden lider konumundaki 8000 seçmene sahip baba ocağımın yeterince sahip çıkmaması beni derinden üzmüştür..onların tercihidir saygı duyarım
Sonuç olarak her ne kadar yaptığım işler bir başarı gibi görünse de alınan sonuçların kanaatimce başarısız olarak görüyor ve bugünden itibaren  hem DEMOKRATİK SOL PARTİDEN,HEMDE DEMOKRATİK SOL PARTİ İL BAŞKANLIĞINDAN istifa eder bu süreçte bana ve ekibime inanan tüm değerli dostlarıma teşekkür ediyorum..
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ