bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hıdır, Marmaris’te

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hıdır, Marmaris’te
pisisoft
AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Nil Hıdır ve AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, Marmaris’te gazetecilerle bir araya geldi.

Düzenlenen Basın Toplantısında Hıdır ve Yazıcı’nın yanında AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyesi aday adayları da yer aldı.

Erdoğan 22 Şubat’ta Muğla‘da

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 22 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyarette bulunacağını, programın içeriğinin tam netleşmediğini ancak Menteşe, Fethiye’de olacağını söyledi.

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Nil Hıdır, Muğla‘ya sahip çıkmaya gayret edeceklerini, ilçe belediye başkanlarıyla ilin tamamını kucaklayacaklarını dile getirdi.

Siyasi parti ayırımı gözetmeksizin hizmet edeceklerini belirten Hıdır, “Seçildiğimizin sabahında parti rozetini çıkartan bütün ilçeleri bütün renkleri kucaklayan bir yönetim anlayışı içinde olacağız. Seçilmiş arkadaşlarımızla beraber görevimizi yapacağız. İnsanımızı mutlu edeceğiz.” diye konuştu.

Muğla sahipsiz”

Hıdır, büyükşehir belediye başkanının ilçelere gidemediğini, Muğla‘yı kucaklayamadığını öne sürerken, şöyle konuştu:

“Biz AK Parti’nin başarılı belediyecilik anlayışını Muğla‘ya getireceğiz. CHP’nin başarısız belediyecilik anlayışını Muğla‘da ortadan kaldıracağız. Aynı siyasi partiye mensup belediye başkanı milletin önünde kavga etmez bizde. Başkan Osman Gürün, ‘3 yıldır Marmaris’e, 2 yıldır Bodrum’a gidemiyorum’ dedi. Zabıtalarına, arabalarına kötü davranıldığını iletti. Fethiye’ye gidemedi. Büyükşehir belediye başkanı Muğla‘ya sahip çıkamadı. Muğla sahipsiz. Biz Muğla‘ya sahip çıkacağız.”

“12 ay turizme ulaşmak Marmaris için uzun bir yolculuk değil”

AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı ise Marmaris’in termal ve spor turizmi ile 12 ay boyunca turizm şehri olarak kalacağına işaret etti.

Termal turizme ağırlık vereceklerine değinen Yazıcı, “Devletin ve büyükşehirin bütün olanaklarından faydalanılması lazım. Çok iyi çalışma yapılmalı. En büyük avantajımız suyun bulunması suyun iyileştirici ve şifalı olması. Bu su talep edilen otellere verilebilir. Belediye olarak termal günübirlik kullanılan tesisler yapılmalı. Bütün Marmaris bundan faydalanmalı. 12 ay turizme ulaşmak Marmaris için uzun bir yolculuk değil.” değerlendirmesinde bulundu.

Toplantının ardından Hıdır ve Yazıcı partililerle birlikte esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Sevgililer Günü olması dolayısıyla da ilçede 50 yıldır evli olan bir çift, evlerinde ziyaret edildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ