Motosiklet Kullanımı Konusunda Akademik Toplantı

0
50

Motosiklet kullanımında bilinçlendirme ve farkındalığı arttırma adına sunum ve çalışmalar yapan ART MotoAkademi İleri ve Güvenli Sürüş Akademisi Bodrum’a geliyor.

Kazaları azaltma ve önleme adına yapılan çalışmaları içeren tüm halka açık ücretsiz sunum ve paneller düzenleyen sosyal proje kapsamında okullarda çalışmalar yapan ART MotoAkademisi Sürüş  Eğitmeni Alparslan Bulut 19 Ekim Cuma akşamı 19.00’da İsis Hotel toplantı salonunda halka açık ücretsiz sunum yapacak.

Motosiklet kullanan herkesin toplantıya ücretsiz olarak katılabileceğini söyleyen yetkililer, “Amacımız motosiklet kazalarını azaltmak ve önlemek. Bu nedenle sürücülerimizin bilinçlenmesi için düzenlediğimiz toplantıları, hemen her şehirde gerçekleştiriyoruz. Bodrum’da motosiklet kullanımı çok yaygın, ancak o orandan da kazalar da her geçen gün artıyor. Amacımız bu kazaları önlemek” dediler.

Paylaş
Önceki İçerikServis minibüsü otomobille çarpıştı: 2 ölü
Sonraki İçerikMilletvekili Demir’den Bodrum ziyareti
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here