bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

MİTSO üyelerine akaryakıtta yüzde 5 indirim

dr mehmet aşık

MİTSO üyelerinin OPET’ten yüzde 5 indirimle akaryakıt alabilmeleri için arabalarına
OPET’in Milas, Bodrum ve Marmaris bayisi olan Mavi Beyaz’dan “otobil” sistemi taktırmaları
gerekiyor.

Mavi Beyaz, MİTSO üyelerinin arabalarına takılacak otobil sistemi için gereken cihazları
ücretsiz olarak verecek ve cihazların montajından da ücret almayacak.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası, OPET akaryakıt bayisi Mavi Beyaz ile yaptığı anlaşmayla
OPET bayilerinden akaryakıt alımlarında oda üyelerine yüzde 5 indirim olanağı sağladı.
MİTSO; OPET’in Milas, Bodrum ve Marmaris bayiliğini yapmakta olan Mavi Beyaz
Akaryakıt, İnşaat, Petrol, Pazarlama, Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile oda üyelerine akaryakıt alımında yüzde 5’lik indirim uygulanması için anlaşma yaptı.

Ziyaret sırasında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı ile Mavi Beyaz Ege Bölgesi Bölge Müdürü Ogün Koş arasında akaryakıt alımlarında MİTSO üyelerine yüzde 5’lik indirim yapılması için anlaşma yapıldı. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve OPET Bayisi Mavi Beyaz A.Ş.’nin Ege Bölgesi Bölge Müdürü Ogün Koş arasında yapılan anlaşma gereğince MİTSO üyeleri Milas, Ören, Ören Marina ve Kemikler’deki Mavi Beyaz’ın akaryakıt istasyonlarına uğrayarak taşıtlarına “otobil” sistemi taktırabilecek.

MİTSO üyeleri “Otobil” sistemi için gereken cihaz için ücret ödemeyecekler ve cihazın montaj işleri de yine Mavi Beyaz tarafından ücretsiz olarak yapılacak. MİTSO üyeleri,
OPET’in akaryakıt istasyonlarına gittiklerinde “otobil” sistemi sayesinde taşıtları tanınacak ve akaryakıt alımlarında kendilerine anında yüzde 5’lik indirim uygulanacak. İndirim, Türkiye’nin her yerindeki OPET bayilerinde de geçerli olacak.

OPET’in akaryakıt bayiliğini yapmakta olan ve Milas, Ören, Ören Marina ve Kemikler
mahallesi ile Bodrum ve Marmaris’ta akaryakıt istasyonları bulunan Mavi Beyaz A.Ş.’nin Ege Bölge Müdürü Ogün Koş, MİTSO ile yaptıkları anlaşmadan memnuniyet duyduklarını ifade ederek “MİTSO üyeleri Mavi Beyaz’ın akaryakıt istasyonlarına uğrayarak cihaz ve montaj parası ödemeden arabalarına otobil sistemi taktırabilirler. Bu sistem sayesinde, Türkiye’nin her yerindeki OPET’in akaryakıt istasyonlarına gelen MİTSO üyelerinin arabaları sistem tarafından tanınacak ve akaryakıt alımlarında kendilerine anında yüzde 5’lik indirim uygulanacak” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ