bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

MİTSO İzmir Olivtech Fuarı’na otobüs kaldıracak

bodrumolay

MİTSO, İZFAŞ tarafından 06 / 09 Mart 2019 tarihleri arasında İzmir’de yapılacak 9. Olivtech “Zeytin, Zeytinyağı, Süt, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı’na gitmek isteyen Odanın ilgili meslek komitesi ve diğer üyeleri için ücretsiz otobüs kaldıracak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bir kuruluşu olan İZFAŞ tarafından her yıl İzmir’de düzenlenmekte olan Olivtech Zeytin, Zeytinyağı, Süt, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı‘nın 9’uncusu bu yıl 06 / 09 Mart tarihleri arasında yapılacak.

Türkiye’nin en  yeni, en modern ve en büyük fuar merkezi olan İzmir Fuar Alanının C holünde düzenlenecek fuar, saat 10.00 – 19.00 arasında açık olacak.

2018’de 19 bin 501 Yerli, 1509 yabancı profesyonel ziyaret etti

Fuarda zeytin, zeytinyağı, fidan, süt ve süt ürünleri, tohum, gübre, şişe, kasa, bidon, diğer ambalaj ürünleri, üretim teknolojileri, saklama kapları ve analiz laboratuvarları sergilenecek.

Geçen yıl 8’incisi düzenlenen Olivtech Fuarı, Türkiye içinde 48 ilden ve 31 yabancı ülkeden gelen 19 bin 501 yerli ve 1 509 yabancı profesyonel ziyaretçi tarafından ziyaret edilmişti. Bu yıl ise, fuara katılan firma ve ziyaretçi sayısında daha artış olacağı umuluyor.

Öte yandan MİTSO, İzmir Olivtech fuarlarına Odanın ilgili meslek komitesi üyeleriyle oda üyelerini ücretsiz olarak otobüsle götürüp getirme geleneğini bu yıl da sürdürecek.

MİTSO, 06 / 09 Mart tarihleri arasında açık kalacak Olivtech Fuarı için 06 Mart tarihinde Oda binasının önünden, saat 09.00’da, yine ücretsiz olarak otobüs kaldıracak.

İzmir 9. Olivtech Fuarı’na MİTSO’nun kaldıracağı otobüsle gitmek isteyen ilgili meslek komitesi üyeleriyle oda üyelerinin adlarını en geç 26 Ocak 2019 tarihine dek Odaya kaydettirmeleri gerekiyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ