MİTSO 2019 tahmini bütçesi 2 milyon 400 bin lira

MİTSO'nun Aralık ayının son meclis toplantısında 2019 yılı tahmini gider ve gelir bütçeleri oturuma katılan üyelerin oybirliği ile kabul edildi.

0
35

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2018 yılının son meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan meclis oturumunda, MİTSO’nun Kasım ayı kati mizanı ile 2019 yılı tahmini gelir ve gider bütçeleri de oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile kabul edildi.

MİTSO Meclisinin Aralık ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan oturumda Kasım ayı kati mizanı okunarak Başkan tarafından oylamaya sunuldu.

Oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile Kasım ayı kati mizanı kabul edildi. Ardından, MİTSO Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan ve Hesapları İnceleme Komisyonu’na sevk edildikten sonra kabul edilen 2019 yılı tahmini gider ve gelir bütçeleri okundu. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından yapılan oylama hazır bulunan üyelerin oybirliği ile 2019 yılı tahmini gider ve gelir bütçeleri ve uygulama talimatı oybirliği ile kabul edildi.

MİTSO’nun 2019 yılı tahmini gider ve gelir bütçeleri 2 milyon 400 bin TL olarak kabul edilmiş oldu. MİTSO’nun gelir bütçesinde en büyük payı 1 milyon 575 bin TL ile üyelerin yıllık aidat gelirleri, gider bütçesinde ise en büyük payı 960 bin TL ile personel giderleri oluşturuyor.

MİTSO ütçelerinin oybirliği ile kabulünün ardından MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, meclis üyelerine teşekkür etti. Reşit Özer daha sonra MİTSO’nun akreditasyon denetiminden başarıyla geçtiğini ve B kategorisindeki akreditasyon belgesini korumayı başardığını belirterek son bir ay içinde yapılan oda faaliyetleri hakkında üyelere bilgilendirmede bulundu.

AB standartlarında kalitesi ile MİTSO

 

Paylaş
Önceki İçerikKaymakam Tiyatroyu Öğrencilerle Seyretti
Sonraki İçerikBodrum’da Asım’ın Nesli Akif’i Dinliyor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here