bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

MİTSO 2019 tahmini bütçesi 2 milyon 400 bin lira

pisisoft

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2018 yılının son meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan meclis oturumunda, MİTSO’nun Kasım ayı kati mizanı ile 2019 yılı tahmini gelir ve gider bütçeleri de oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile kabul edildi.

MİTSO Meclisinin Aralık ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan oturumda Kasım ayı kati mizanı okunarak Başkan tarafından oylamaya sunuldu.

Oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile Kasım ayı kati mizanı kabul edildi. Ardından, MİTSO Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan ve Hesapları İnceleme Komisyonu’na sevk edildikten sonra kabul edilen 2019 yılı tahmini gider ve gelir bütçeleri okundu. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından yapılan oylama hazır bulunan üyelerin oybirliği ile 2019 yılı tahmini gider ve gelir bütçeleri ve uygulama talimatı oybirliği ile kabul edildi.

MİTSO’nun 2019 yılı tahmini gider ve gelir bütçeleri 2 milyon 400 bin TL olarak kabul edilmiş oldu. MİTSO’nun gelir bütçesinde en büyük payı 1 milyon 575 bin TL ile üyelerin yıllık aidat gelirleri, gider bütçesinde ise en büyük payı 960 bin TL ile personel giderleri oluşturuyor.

MİTSO ütçelerinin oybirliği ile kabulünün ardından MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, meclis üyelerine teşekkür etti. Reşit Özer daha sonra MİTSO’nun akreditasyon denetiminden başarıyla geçtiğini ve B kategorisindeki akreditasyon belgesini korumayı başardığını belirterek son bir ay içinde yapılan oda faaliyetleri hakkında üyelere bilgilendirmede bulundu.

http://207.180.208.12/~bdrmolay/ab-standartlarinda-kalitesi-ile-mitso/

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ