Milas’ta 245 hint keneviri fidesi ele geçirildi

Milas'ta polis ekiplerinin yol kontrolleri sırasında durdurdukları araçta şüpheli hareketlerinden kuşkulandıkları şahsın üzerinden arama sonucu 245 Hint keneviri fidesi ele geçirildi.

0
28
Milas ilçesinde polis ekiplerinin yol kontrolleri sırasında 245 Hint keneviri fidesi ele geçirildi. ( AA)
Milas ilçesinde polis ekiplerinin yol kontrolleri sırasında 245 Hint keneviri fidesi ele geçirildi.
48 YG 764 otomobil ve hareketlerinden şüphelendiklerini sürücü A.D’nin üzerini aradı. AA
Milas ilçesinde polis ekiplerinin yol kontrolleri sırasında 245 Hint keneviri fidesi ele geçirildi. AA

 

 

 

 

 

 

Alınan bilgiye göre, Milas Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri, uygulama noktasında durdukları 48 YG 764 otomobil ve hareketlerinden şüphelendiklerini sürücü A.D’nin üzerini aradı. Aramada, plastik kap içerisinde 245 Hint keneviri fidesi bulundu.

Bitkilerin biber fidesi olduğunu ve bahçesine dikmeye gittiğini iddia eden A.D, gözaltına alınarak Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Milas Grup Amirliği ekiplerine teslim edildi.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikGülriz Sururi anısına Bodrum’da konser
Sonraki İçerikBAYK üçüncü ayak yarışları tamamlandı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here