bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Milas Belediyespor Voleybol Takımı’na ödül

dr mehmet aşık

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunca  26’ıncısı düzenlenen “Amatör Spor Ödül Töreni”  15 Ocak 2019 Salı günü saat 15.00′de CNS Tesislerinde yapıldı.

Düzenlenen törende Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 2017-2018 spor sezonun en başarılı takımı seçilen Milas Belediyespor Voleybol Takımının ödülünü Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Çoban’dan aldı.

Törende 2017-2018 Spor Sezonunda başarılı olmuş sporcu ve takımların ödülleri verilirken, Amatör Spor’a yardım ve destekte bulunun kişi ve kuruluşlara şükran plaketleri verildi. Ayrıca Amatör Spora yer ve önem veren Basın ve Yayın Kuruluşları da ödüllendirildi.

Törene  Muğla Milletvekili Burak Erbay,Muğla Vali Yardımcısı Rıza Dalan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Çoban, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya,İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar, Spor kulüpleri başkan ve yöneticileri ve sporcular katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ahmet Top; Her yıl geleneksel olarak Federasyonumuzca yılın enleri ödül töreni düzenlenmektedir.İlimizde 239 spor kulübü ve Futbol dışı branşlarda lisanslı sporcu sayısı  68 bin 447, Futbol dışındaki branşlarda faal sporcu sayısı 13 bin 983, Futbolda lisanslı sporcu sayısı 23.885 ve Futbolda faal sporcu sayısı 4 bin 112 dir. İlimizde 57 branşta toplam 92 bin 332 lisanslı sporcunun 18.095’i faal durumdadır. Bu yıl 26’ıncısını düzenlediğimiz ödül töreninde ödül alacak sporcu ve takımları tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum dedi.

Ödül töreninde 143 adet ödül dağıtıldı

Protokol konuşmalarının ardından geçilen ödül töreninde 143 ödül dağıtıldı. 2017-2018 spor sezonunda 2. Lig’ten 1. Lige çıkan Milas Belediyespor Voleybol takımı ödülü Kulüp Başkanı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Çoban tarafından takdim edildi.

Yeni Milas Spor, Milas Belediye Beçin  Gençlikspor, Milas Gençlikspor Milas Gençlikspor U11 ve 13, Yeni Milas Spor U 19, Milas Gücüspor U 15 ve 16 takımları 2017-2018 sezonu şampiyon takımları olarak ödül alırken Yeni Milasspor ve Güllük Belediyespor’da en centilmen takım ödüllerine layık görüldü.

Düzenlenen törende Milas gazete ve spor yazarları’da ödül aldı. Önder Gazetesi Spor yazarı Hüseyin Açar ve Menteşe Gazetesi spor yazarı Sercan Ergin en iyi spor yazarı ve muhabiri ödülünü alırken, Spora en fazla yer ve önem veren Gazeteler ödülleri de Haber Milas, Önder ve Gazete Milas’a layık görüldü.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ