bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Milas  Belediye Başkanı Muhammet Tokat Güllük Pazarında idi

allkaria

Esnafı sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Tokat’a Başkan Yardımcısı Zeynep Çınar Belediyesi Meclis üyeleri, Meclis üyesi aday adayları eşlik etti.

Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Milas Belediye Başkanı Tokat, bu kez Güllük mahalle pazar esnafını ziyaret etti.

Güllük mahallesindeki işyerlerini de ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Tokat, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Tokat, ekonomiye katkı acısından esnafın çok önemli rol oynadığını belirtti.

Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Tokat, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, kendilerini ziyaret etmesi ve  yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Milas Belediye Başkanı Tokat, bu kez Güllük mahalle pazar esnafını ziyaret etti.

Milas Belediye Başkanı Muhammet  Tokat ;“Esnaflarımızı sık sık ziyaret ederek ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye önem veriyoruz. Havanın soğuk olmasına rağmen bizi büyük ilgi ve sevgiyle karşılayan pazarcı kardeşlerimizin sohbetiyle içimiz ısındı. Esnaflarımızı dinleyerek hem eksiklerini hem de bizden beklentilerini öğreniyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle halkımızın ve esnaflarımızın ne istediklerini bilerek ortak akıl ile hareket etmeye özen gösteriyoruz”dedi

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ