bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Milas başkan adayı gençlerle birlikte eğlendi

Milas başkan adayı gençlerle birlikte eğlendi
pisisoft

Milas Belediye Başkanı Adayı Barış Saylak, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gençlik Konserinde gençlerin arasında idi. Milas Sanatçılar Derneği ile Müzik öğretmeni Ali Çakır koordinatörlüğünde Milas’ta ikamet eden gençler tarafından 20 yıl önce başlatılan, yarıyıl tatilinin ikinci haftasında düzenlenen ve geleneksel hale gelen Gençlik Konseri yapıldı. Düzenlenen konsere çok sayıda genç ve Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak da katıldı.

Saylak, konsere katılan gençlere tatlı ikramında bulundu. Konserin sunuculuğunu yapan Ezgi Dönmez ise etkinliğin başında yaptığı konuşmasında, katılan herkese teşekkür ederek; “Konser öncesinde ağzımızı tatlandıran, ince düşüncesiyle bize destek olan Barış Saylak’a çok teşekkür ederiz” derken, gençler Saylak’a alkışlarıyla teşekkür etti.

Gençlerle birlikte eğlenceli anlar yaşayan Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak ise gençlerin taleplerini kırmadı ve bol bol fotoğraf çektirdi. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden ve gençlere yapılan her türlü desteğin önemine dikkat çeken Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, şunları söyledi:
“Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle birlikte olmaktan dolayı son derece mutlu oldum. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize güvenmek ve onlara her zaman destek olmak zorundayız. Bu anlamda bende her zaman gençlerimizin yanında yer alacağımın sözünü veriyorum.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ