METEOROLOJİ BODRUMLULARI UYARDI 

0
42

Meterolojiden yapılan uyarıya göre Muğla’nın Bodrum, Datça ve Marmaris ilçelerinde bekleniyor.

Yapılan açıklama aynen şöyle; “yapılan son tahmin ve meteorolojik değerlendirmelere göre; 13. Mart 2019 erken saatlerinden itibaren Muğla’nın Bodrum, Datça ve Marmaris ilçelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Bu gece saatlerinden itibaren yağışların etkisini artırarak yer yer kuvvetli (30-60 kg/m2) olması beklenmektedir.”

Açıklamada; 13 Mart 2019 çarşamba günü saat 15:00’ten sonra etkisini kaybetmesi beklenen kuvvetli yağışların oluşturabileceği ani sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışı, hortum riski, yağış anında kuvvetli rüzgar, ağaç ve direklerin devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.” dendi.

Paylaş
Önceki İçerikYeni istihdama 3 ay vergi ve sigorta yok
Sonraki İçerikHalk Plajı olmayan mahalle kalmayacak
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here