bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Menteşe’nin örnek öğrencileri ödül aldı

Menteşe’nin örnek öğrencileri ödül aldı
allkaria

52 farklı okuldan, okul idarecileri ve öğretmenleri tarafından belirlenen 52 öğrenci ödüllerini Muğla Öğretmen Evi ‘nde düzenlenen törende aldı.

Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’ın başlattığı ve sahiplendiği ”Menteşe ‘nin Örnek Öğrencileri” isimli proje ilk günkü coşkusu ile yürütülmeye devam ediliyor. Proje Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü, Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı ile ortaklaşa yürütülüyor.

Düzenlenen törene Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Görevlisi Şube Müdürü Meral Takeş, okul müdürleri ve aileler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören İlçenin sevilen ve başarılı kaymakamı Caner Yıldız ‘ın öğrencilere yaptığı anlamlı konuşma ile devam etti. Kaymakam Yıldız yaptığı konuşmada verdiği örnekler ile çalışmanın önemine değinerek öğrencilerden çok çalışmalarını istedi. Başarılı öğrencilere başarı belgelerinin yanı sıra Muğla İl Jandarma Komutanı Coşkun Sel ve Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya tarafından temin edilerek gönderilen çeşitli armağanlar da takdim edildi.

Törende ödül alan öğrencilerin ailelerinin son derece heyecanlı ve gururlu oldukları gözlenirken, tören sonrasında hatıra fotoğrafları çektirildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ