Mehmet Yavuz Demir mazbatasını aldı

0

27’inci dönemde Muğla milletvekilliğine seçilen Mehmet Yavuz Demir, düzenlenen törenle mazbatasını aldı.
24 Haziran’da gerçekleştirilen genel seçimlerde AK Parti’nin birinci sıra adayı olan Mehmet Yavuz Demir, Muğla Barosu’nda düzenlenen törenle mazbatasını aldı.
İl Başkanı Kadem Mete, ilçe başkanları, Demir mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Haluk Okul’dan aldı. Törende ayrıca, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Bilal Saydam, 4. Asliye Ceza Mahkemesi Ula Başkanı Hakim Halime Aydın Boyraz, Baro Başkanı Cumhur Uzun da yer aldı.
Törende AK Parti Muğla Milletvekili seçilen Yelda Erol Gökcan da mazbatasını aldı.
Tören sırasında konuşan Demir; “Muğlamızın ve ülkemizin aydınlık geleceği adına, milletvekilliklerimiz hayırlı olsun.” dedi.
AK Parti İl Başkanı Kadem Mete de, Milletimizin iradesiyle iki milletvekilimizi Ankara’ya gönderiyoruz. Milletvekillerimizle birlikte Muğlamıza ve ülkemize en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Milletvekillerimizin bu törenle almış oldukları mazbatalarının hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.
Demir, daha sonra törene katılan partililerle fotoğraf çekildi.

Paylaş
Önceki İçerikBaşkan Kocadon, boğulmak üzere olan kadını kurtardı
Sonraki İçerikYalıkavakspor Miniklerinden Dev Mücadele
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here