MEHMET TOSUN BODRUM BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY..

0

İYİ Parti Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Bodrum Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu yaptı.
2004 – 2014 yılları arasında 10 yıl süresince Konacık Belediye Başkanlığı görevini sürdüren ve 2017 yılından beri de İYİ Parti Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcılığı yapan Mehmet Tosun, Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Tosun, başvurusunu bugün İYİ Parti İl Başkanlığına yaptı. Mehmet Tosun, 17 Aralık Pazartesi saat 14.00 ’de aday adaylığı ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyecek.
İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber tarafından konu ile ilgili yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
“Sizlerin de takip ettiğiniz üzere, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için adaylık başvuruları 15 Aralık 2018 tarihinde son bulmaktadır.
İYİ Parti olarak, Bodrum Belediyesi Başkan Aday Adayımız Sn. Mehmet Tosun ‘dur.
Sn. Mehmet Tosun, 2004 – 2014 yılları arasında 10 yıl süresince Konacık Belediye Başkanlığı görevinin ardından, 2017 yılından beri de İYİ Parti Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
Bir Bodrum sevdalısı olan Sn. Tosun, Konacık Belediye Başkanlığı süresince, insan odaklı belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmıştır. Yerel yönetimler konusundaki bilgi, birikim ve tecrübelerini ülkemizin gözbebeği Bodrum Yarımadamız için kullanmak arzusuyla, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti’den Bodrum Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu İYİ Parti Muğla İl Başkanlığına bugün ( 14 Aralık 2018 ) itibariyle yapmış bulunmaktadır.”
Kanber, açıklamasının sonunda 17 Aralık Pazartesi saat 14.00 ’de, Mehmet Tosun’un Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylığını ile ilgili basın toplantısı düzenleyeceğinin bilgisini verdi.

Paylaş
Önceki İçerikBAHÇEŞEHİR 3. Geleneksel Köy Şenliği
Sonraki İçerikSancaktepe Bld.Spor 1- B.B.Bodrumspor 1
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here