bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

MEHMET TOSUN BODRUM BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY..

MEHMET TOSUN BODRUM BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY..
allkaria

İYİ Parti Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Bodrum Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu yaptı.
2004 – 2014 yılları arasında 10 yıl süresince Konacık Belediye Başkanlığı görevini sürdüren ve 2017 yılından beri de İYİ Parti Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcılığı yapan Mehmet Tosun, Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Tosun, başvurusunu bugün İYİ Parti İl Başkanlığına yaptı. Mehmet Tosun, 17 Aralık Pazartesi saat 14.00 ’de aday adaylığı ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyecek.
İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber tarafından konu ile ilgili yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
“Sizlerin de takip ettiğiniz üzere, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için adaylık başvuruları 15 Aralık 2018 tarihinde son bulmaktadır.
İYİ Parti olarak, Bodrum Belediyesi Başkan Aday Adayımız Sn. Mehmet Tosun ‘dur.
Sn. Mehmet Tosun, 2004 – 2014 yılları arasında 10 yıl süresince Konacık Belediye Başkanlığı görevinin ardından, 2017 yılından beri de İYİ Parti Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
Bir Bodrum sevdalısı olan Sn. Tosun, Konacık Belediye Başkanlığı süresince, insan odaklı belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmıştır. Yerel yönetimler konusundaki bilgi, birikim ve tecrübelerini ülkemizin gözbebeği Bodrum Yarımadamız için kullanmak arzusuyla, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti’den Bodrum Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu İYİ Parti Muğla İl Başkanlığına bugün ( 14 Aralık 2018 ) itibariyle yapmış bulunmaktadır.”
Kanber, açıklamasının sonunda 17 Aralık Pazartesi saat 14.00 ’de, Mehmet Tosun’un Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylığını ile ilgili basın toplantısı düzenleyeceğinin bilgisini verdi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ