bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Mehmet Kocadon: “Kimsenin değirmenine su taşımaz oyları bölmeyiz”

Mehmet Kocadon: “Kimsenin değirmenine su taşımaz oyları bölmeyiz”
REKLAM ALANI

Mehmet Kocadon, yerel seçimlere sayılı günler kala kamuoyunda, siyasi çıkar uğruna bazı kesimler tarafından ortaya atılan “oyları bölüyor” şeklindeki asılsız iddialara açıklık getirdi. Seçmenlere ‘doğru yoldan şaşmayın!’ mesajını verdi.

Özellikle son günlerde, oyları bölerek bir siyasi partiye fayda sağlayacağı yönündeki
söylemlerin dolaştığını ifade eden Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, “Bu nedir biliyor musunuz arkadaşlar? Kocadon’un ayak seslerinin Muğla’da duyulmasıdır.

Çünkü bu sözleri 2009’da Bodrum’da da sarf etmişlerdi ama Kocadon, hiçbir zaman oyları bölmeye gelmiyor. Mehmet Kocadon, kimsenin değirmenine su taşımaz, oyları bölmez. Mehmet Kocadon birleştiricidir, toparlayıcıdır.

Sağ demokratlar, partilerinden mutsuz, umutsuz; sol demokratlar da partilerinden mutsuz,  umutsuz. Merkez partisi olan Demokrat Parti ve Mehmet Kocadon ise bir buluşma, birleşme noktasıdır.  Korkutarak, alternatifsiz bırakılarak ilkelerden uzak ambleme oy atılması isteniyor seçmenden. Kimse Muğla halkının aklıyla dalga geçmesin! 31 Mart’ta Muğla kazanacak! Daha da önemlisi değişim kazanacak ve Muğla’mız zenginleşecek!” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ