Bakan Yardımcısı İbrahim Er Muğla’daydı

MEB Bakan Yardımcısı Sayın İbrahim ER, Muğla Valimiz Sayın Esengül Civelek ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin TÖRE Muğla'da farklı ziyaretlerde bulundu.

0

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Zirvedekilerle Buluşma projesi kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı İbrahim ER Muğla’da ziyaretlerde bulundu. Ziyaretleri sırasında kendisine katılan Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin Töre Muğla’da farklı noktalarda bulunan Er’in programında Ula’da vardı.

Ula Gökova Adile Mermerci Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret eden İbrahim Er ve beraberindekiler ziyaret sırasında Teknofest Alçak İrtifa Roket Yarışmasında birinci seçilen ekiple de bir araya geldi.

Öğretmen ve öğrencilerden bilgi alan Bakan Yardımcısı Er,  Muğla Sosyal Bilimler Lisesi’nde öğrenim gören  görme engelli Esra Eskicioğlu’nu da ziyaret etti.

Sosyal Bilimler Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet eden Er, Zirvedekilerle Buluşma projesi kapsamında  “Başarının Sırrı” Bilgi ve Deneyim Paylaşım toplantısına konuşmacı olarak katılmak üzere Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ne geçti. Burada Muğla’da görev yapan ilçe Milli Eğitim ve okul Müdürleri ile bir araya gelen Bakan Yardımcısı toplantıda, bilgi, deneyim ve tecrübelerini paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here