bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bakan Yardımcısı İbrahim Er Muğla’daydı

pisisoft

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Zirvedekilerle Buluşma projesi kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı İbrahim ER Muğla’da ziyaretlerde bulundu. Ziyaretleri sırasında kendisine katılan Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin Töre Muğla’da farklı noktalarda bulunan Er’in programında Ula’da vardı.

Ula Gökova Adile Mermerci Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret eden İbrahim Er ve beraberindekiler ziyaret sırasında Teknofest Alçak İrtifa Roket Yarışmasında birinci seçilen ekiple de bir araya geldi.

Öğretmen ve öğrencilerden bilgi alan Bakan Yardımcısı Er,  Muğla Sosyal Bilimler Lisesi’nde öğrenim gören  görme engelli Esra Eskicioğlu’nu da ziyaret etti.

Sosyal Bilimler Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet eden Er, Zirvedekilerle Buluşma projesi kapsamında  “Başarının Sırrı” Bilgi ve Deneyim Paylaşım toplantısına konuşmacı olarak katılmak üzere Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ne geçti. Burada Muğla’da görev yapan ilçe Milli Eğitim ve okul Müdürleri ile bir araya gelen Bakan Yardımcısı toplantıda, bilgi, deneyim ve tecrübelerini paylaştı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ