bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

MAS yıl sonu heyecanı

MAS yıl sonu heyecanı
allkaria

Çocuklara ve büyüklere farklı atölye çalışmaları sunulan MAS Atölye’de dördüncü hafta. Farklı yaş grupları için hazırlanmış atölye çalışmaları yılın son günlerine renk getiriyor.  3 Yaşından 12 yaşına kadar olan çocuklara ve yetişkinlere yaş gruplarına özel farklı atölyeler sunan MAS’ın haftasonunu değerlendirebileceğiniz atölye çalışmaları farklı etkinlikler yapmak isteyenleri çağırıyor.

Kutuda Gizlenen Kahramanım ve Yeni Yıl Şarkılarım

Drama ve ritim atölyesi olan “Kutuda Gizlenen Kahramanım ve Yeni Yıl Şarkılarım” Atölyesi 29 Aralık Cumartesi günü, 14:00’da  3 – 5 yaş aralığındaki küçük katılımcılarla düzenleniyor. Atölyede çocuklar, kutuda gizlenen sevimli Yeni Yıl Kahramanını canlandırırken, ritmin eğlence dolu dakikalarından keyif alıyorlar.

Kendi Hediyeni Kendin Yap!

29 – 30 Aralık günleri, saat 11:00’da 6 – 12 yaş aralığındaki küçük katılımcılarla düzenleniyor.“Mum Tasarımı Atölyesi”, “Yeni Yıl Yastığı Atölyesi”, “Tabaklara Resimler Atölyesi”’nden dilediğini seç ve bize katıl!

Yeni Yıl Pastanı Kendin Yap Yeni Yıl Ritimleri

Sağlıkla, keyifle, coşkuyla gelsin yeni yıl!

Mutfak ve ritim atölyesi olan “Yeni Yıl Pastanı Kendin Yap Yeni Yıl Ritimleri” Atölyesi 30 Aralık Pazar günü, saat 14:00’da 3 – 5 yaş aralığındaki küçük katılımcılarla düzenleniyor. Atölyede çocuklar, şahane yeni yıl pastaları yaparak ritim atölyemizde kendi yarattığı ritimler ile coşuyor. Mis kokulu atölyemizde, tasarım pastalar Yılbaşı akşamı için süsleniyor.

Kurabiye Ev Atölyesi

Yeni yıla yarattığınız muhteşem kurabiye ev ile gir!

30 Aralık Pazar günü, 14:00’da  saatlerinde düzenleniyor. Yeni yıla kendi yarattığınız muhteşem kurabiye ev ile girin ve değişik teknikleri öğreneceğiniz ve süslemeye doyamayacağınız bu muhteşem atölyeyi sakın kaçırmayın!

Kendi Hediyeni Kendin Yap!

29 – 30 Aralık günleri, saat 14:00’da gerçekleşiyor. “Yastık Tasarımı Atölyesi”, “Seramik Tabak Tasarımı Atölyesi”, “Nar Heykelleri Yapımı Atölyesi”’nden dilediğini seç ve bize katıl!

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ