Marmaris’te şiddetli sağanak

Marmaris ilçesinde sağanak nedeniyle trafikte aksamalar yaşandı, sokak ve caddelerde su birikintileri oluştu

0
Muğla'nın Marmaris ilçesinde sağanak etkili oldu. Derelerde oluşan çamurlu suyun döküldüğü bölgelerde denizin rengi kahverengiye döndü. ( Sabri Kesen - Anadolu Ajansı )

Muğla’nın Marmaris ilçesinde sağanak etkili oldu.

Şiddetli sağanak nedeniyle cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu. Çamdibi Mahallesi okullar bölgesinde sürücüler zor anlar yaşadı.

Yamaçlardaki kaya parçaları, Marmaris-Menteşe, Marmaris-Datça kara yoluna düştü. Karayolları ekiplerinin temizlediği yolda, ulaşım zaman zaman aksadı.

Derelerde oluşan çamurlu suyun döküldüğü bölgelerde denizin rengi kahverengiye döndü.

Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre, son 24 saatte ilçe merkezinde metrekareye 50 kilogram yağmur düştü, rüzgarın saatteki hızı 40 kilometreye ulaştı.

Bugün ve yarın ilçede sağanağın etkili olmasının beklendiği bildirdi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da uyuşturucu operasyonu
Sonraki İçerikMuhtarlardan Başkan’a hayırlı olsun ziyareti
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here