Marmaris’te sağanak ulaşımı olumsuz etkiledi

Birkaç gündür aralıklarla ilçede etkili olan sağanak nedeniyle yamaçlardaki kaya parçaları ve toprak Çetibeli, Turunç ve Hisarönü mahallelerinde kara yoluna düştü.

0
Marmaris ilçesinde sağanak nedeniyle yola düşen kaya parçaları, ulaşımı aksattı. Birkaç gündür aralıklarla ilçede etkili olan sağanak nedeniyle yamaçlardaki kaya parçaları ve toprak Çetibeli, Turunç ve Hisarönü mahallelerinde kara yoluna düştü. ( Marmaris Bölge Trafik Ekipleri - Anadolu Ajansı )
Marmaris ilçesinde sağanak nedeniyle yola düşen kaya parçaları, ulaşımı aksattı.

Birkaç gündür aralıklarla ilçede etkili olan sağanak nedeniyle yamaçlardaki kaya parçaları ve toprak Çetibeli, Turunç ve Hisarönü mahallelerinde kara yoluna düştü.

Karayolları ekipleri yolu temizlerken ulaşım zaman zaman aksadı.

Meteoroloji yetkilileri, son 24 saat içinde ilçe merkezinde metrekareye 31 kilogram yağmur düştüğünü, sağanakların perşembe gününe kadar devam edeceğini bildirdi

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da şehitler için lokma döktürüldü
Sonraki İçerikBodrum önceki yağmurun yaralarını sarmadan yine yağmurun esiri
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here