Marmaris’te Noel Pazarı açıldı

Marmaris Belediyesi’nin katkılarıyla Kent Konseyi tarafından düzenlenen Noel Pazarı kapalı pazar yerinde açıldı.

0
Noel Pazarı Marmaris’te açıldı. belediye Başkanı Ali Acar stantları teker teker dolaştı.

Belediye Başkanı Ali Acar’ın katılımıyla açılışı gerçekleşen Noel Pazarı ‘nda kıyafet, el işi ürünler, yiyecek, içecek, ikinci el ürünler ile yılbaşına hediyelik eşyalar satışa sunuldu.

Açılışa katılan Başkan Ali Acar yaptığı konuşmada ‘’Sizler bir dinamik, bir lokomotif olarak bizlere çalışmayı, önümüze koyduğumuz projeleri hayata geçirmenin ufkunu açıyorsunuz. Bunu birlikte gerçekleştiriyoruz. Tüm tezgâh açan ve emek veren katılımcılara başarılar diliyorum.’’ dedi.

Başkan Acar konuşmasının ardından tek tek stantları gezerek, stant görevlileri ile sohbet ederek bol kazançlar diledi.

Kadın Meclisi üyeleri, ilçede faaliyet gösteren 7 dernek, sivil toplum kuruluşları, yerleşik yabancılar ve ilçe sakinlerinin açtıkları 200’e yakın stantlara yerli, yabancı turistler ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterdi.

2 gün sürecek olan Noel Pazarı 17- 18 Aralık tarihleri arasında kapalı pazar yerinde ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Paylaş
Önceki İçerikBodrumspor, MKE Ankaragücü hazırlıklarını tamamladı
Sonraki İçerikMuğla’da fuhuş operasyonu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here